Event

ERAPIDU – 12. JAANUAR – CLUBI HOLLYWOOD
12
Jan
2024
12
Jan
2024

ERAPIDU – 12. JAANUAR – CLUBI HOLLYWOOD

  • Asukoht:Club Hollywood
  • Toimumiskoht:Tallinn

Via Baltika: Retro 60-70ndate bänd esineb klubis Hollywood Tallinnas

Jaanuaril toimub erapidu klubis Hollywood, kus astub üles oodatud bänd nimega Via Baltika. See ainulaadne bänd pakub külastajatele võimalust sukelduda 60-70ndate aastate retro meeleoludesse ja nautida kaasahaaravat muusikat otse Tallinna südames.

Via Baltika on viieliikmeline ansambel. Nende muusikaline repertuaar ulatub eesti, vene ja inglise keelde ning sisaldab palju armastatud laule, mis toovad tagasi nostalgilised hetked minevikust. Ansambel on tuntud oma unikaalse lähenemise poolest, kus 60- 70 ndate aastate meloodiad sulanduvad kaasaegse kõlaga, lummates nii nooremaid kui ka vanemaid muusikasõpru.

Klubi Hollywood on üks Tallinna tuntumaid ööklubisid, kus toimuvad alati meeleolukad ja unustamatud üritused. Via Baltika esinemine loob erakordse atmosfääri ning pakub külastajatele võimaluse tantsida ja laulda kaasa oma lemmiklugude saatel. Ansambli energiline esitus ja karismaatiline lavaline kohalolek loovad unustamatu õhkkonna ning muudavad sellest õhtust meeldejääva elamuse kõigile kohalviibijaile.

Menu Title