DJ

DJ TELLIMINE

Koos ansambli tellimisega soovitame küsida “Terviklahenduse” võimalust ehk siis mitte ainult heli- ja valgustehnikat, vaid kindlasti DJ teenust lisaks.
Terviklahenduse võimalus säästab oluliselt Teie aega ja annab sündmusele kvaliteetse helilahenduse, kus DJ on teadlik tehnika kvaliteedist ja võimalustest.

TERVIKLAHENDUS

  • Mis saab siis, kui ansambel teeb vahepausi? Kas taustamuusika on eelnevalt planeeritud ja tellitud sündmuse oluliseks osaks ja kui see on nii, siis kes vastutab taustamuusika eest?
  • Mis saab siis, kui ansambel esinemise lõpetab? Kui soovid, et ka ansambli esinemise lõppedes mängiks muusika ja sündmus ei lõppeks pärast ansambli lahkumist, siis kindlasti telli DJ teenus lisaks.
  • Pane enda jaoks kokku vajalik “playlist” meelepärasest muusikast. Olgu tegemist pulma, juubeli, firmapeoga või muu üritusega, siis on oluline, et sündmusel mängiks just kõige sobivam muusika, kuid arvesta muusika valikul kindlasti ka oma lähedaste- ja külalistega. Olgu see siis folkmuusika, tantsumuusika või “super” rockipidu. Tähtis on see, mis meeldib sinu külalistele ja kas see neile korda läheb.
  • Meie pakutavad DJ-d suudavad täita Teie soove nii mahedast jazz- või salongimuusikast õhtusöögi kõrvale, kui kuumimatest hittidest (läbi aegade) tantsupõranda täitmiseks.
  • Samuti võid meile eelnevalt teada anda taustamuusika vajadusest ja mõistagi saame Sinu sündmusel esineva ansambli vahepausid vormistada vastavalt temaatikale meeleoluka muusikaga.

Menu Title